محصولات ارگانیک

ضمانت طبیعی و سلامت بودن محصولات

ارسال سریع

بستتو سریع تحویل بگیر

پشتیبانی سریع

تماس در ساعات اداری

پرداخت امن

همه کارتهای عضو شتاب

موسسه سلامتی رومی

بازارچه محصولات محلی

محصولات خانوار

ایجاد غرفه

بازارچه آنلاین محصولات محلی در سایت ما این امکان را برای تولید کنندگان و کشاورزان محلی(خرمدره، ابهر، هیدج) فراهم می سازد که با ایجاد غرفه مجازی در همین سایت محصولات خود را در بازارچه آنلاین قرارداده و با مشتریان و دیگر تولید کنندگان در تعامل باشند و کسب و کار خود را از این طریق گسترش دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر و ایجاد غرفه از لینک زیر اقدام فرمایید.

فروشگاه مواد غذایی

فروش انواع برنج ایرانی و خارجی به صورت اینترنتی و ارسال درب منزل و تسویه پس از تحویل بسته انجام می گردد. قیمت تعاونی و قیمت پایین تر از بازار آزاد با تضمین کفیت و اصالت برنج مرغوب و درجه1 عرضه می شود.

حبوبات

آرد کامل گندم، آردی سالم جایگزین آرد سفید

آرد کامل گندم آردی است که از تمام اجزای گندم: اندوسپورم(مغز گندم)، سبوس و جوانه ی پنهان تشکیل می شود. در واقع در تهیه آرد کامل گندم در طی فرایند تبدیل گندم به آرد، هیچ کدام از اجزای آن از هم جدا نمی شوند. آردکامل گندم سنگین تر و مقوی تر از آرد سفید می باشد.از ویژگی های این آرد می توانیم به رنگ قهوه ای روشن، دارا بودن ویتامین های A,B,C,D و داشتن پروتئین، فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان بدلیل وجود سبوس در آن اشاره کنیم.همچنین این آرد از لحاظ ارزش غذایی بسیار مقوی و مغذی بوده و انرژی زیادی تولید می کند.

سلامتی حلقه گم شده زندگی بشر

«این طلا و نقره نیست که ثروت واقعی به شمار می آید، ثروت واقعی سلامتی است.»

این سخن از گاندی است که درباره اهمیت سلامتی صحبت می‌کند. افراد بزرگ و سرشناس بسیاری سعی کردند تا اهمیت سلامتی را به ما گوشزد کنند. به‌همین دلیل است که سلامتی همواره یکی از عنصر‌های مهم زندگی ما بوده است؛ اما همیشه این سوال برای ما مطرح بوده که چگونه باید از سلامتی خود مراقبت کنیم؟ 

این سوال، یک پرسش چند وجهی است، ما می‌خواهیم از جهت تغذیه به این سوال پاسخ دهیم. تغذیه سالم و ارگانیک یکی از رکن‌های اصلی سلامتی است. ما در موسسه سلامتی رومی بر روی ارائه محصول ارگانیک تمرکز کردیم. به‌همین دلیل تصمیم گرفتیم تا یک فروشگاه اینترنتی ارگانیک راه‌اندازی کنیم و راه خرید محصولات ارگانیک را برای شما هموار کنیم.

فروشگاه محصولات ارگانیک رومی با ارائه محصولات خانگی مانند شیره انگور خانگی، آرد کامل گندم و انواع روغن ارگانیک تلاش می‌کند تا در راستای تغذیه سالم از سلامتی شما مراقبت کند.

همکاران ما